В аеропорту Мінська через бурю пошкоджено 8 літаків

НовиниНадзвичайні події    14.07.2016 - 00:07
Фото: буря у мінському аеропорту пошкодила кілька літаків
Фото: буря у мінському аеропорту пошкодила кілька літаків

Аеропорт продовжує працювати в штатному режимі, для усунення наслідків стихії створено штаб

В аеропорту Мінська (Білорусь) в середу, 13 липня, через бурю, що накрила місто, пошкодження отримали вісім літаків. Про це повідомляється на сайті Національного аеропорту "Мінськ".

В результаті поривчастого вітру та шквального дощу п'ять літаків отримали незначні пошкодження, три - більш важкі ушкодження у вигляді вм'ятин і подряпин фрагментами зірваних конструкцій.


Два із зазначених літаків зіткнулися на стоянці, причому один легко-моторний літак перекинувся і отримав значні пошкодження, пасажирів у літаках не було.

У свою чергу представник авіакомпанії RubyStar уточнив, що в їхній вантажний літак врізався пасажирський Boeing.

Аеропорт продовжує працювати в штатному режимі, для усунення наслідків стихійного лиха створений штаб.

буря в аеропорту мінська

Фото: на аеропорт Мінська обрушилася буря

За повідомленням прес-служби аеропорту, спеціальна перонна техніка аеропорту не пошкоджена, також в результаті удару стихії не постраждав ніхто з людей.

Буря пошкодила деякі рекламні конструкції, в аеровокзальному комплексі було розбито декілька шибок, повалилися дерева, а три літаки були перенаправлені на запасні аеродроми.

Нагадаємо, щонайменше три людини загинули під час аварії транспортного літака С-130 Hercules португальських Військово-повітряних сил на військовій базі Монтіжу неподалік від Лісабона

On Top