ru ua

В аеропорту "Бориспіль" спростували заяву прокуратури про "привласнення коштів"

Заява прокуратури Київської області про нібито "привласнення коштів" в аеропорту "Бориспіль" не відповідає дійсності та є абсолютно безпідставною. Про це йде мова у повідомленні прес-служби державного підприємства міжнародного аеропорту "Бориспіль".

"Розрахунок та відрахування частини прибутку до державного бюджету України здійснюється на підставі фінансової звітності підприємства, а не на підставі звіту про виконання фінансового плану, як помилково вказано в релізі прокуратури", - наголосили в "Борисполі".

У прес-службі підкреслили, що фінансова звітність ДП МА "Бориспіль" формується виключно на підставі Закону України "Про бухгалтерський облік"та національних стандартів бухгалтерського обліку з дотриманням всіх вимог чинного законодавства.

"Ніяких зауважень щодо фінансової звітності ані від прокуратури, ані від інших контролюючих органів ДП МА "Бориспіль" не отримувало. ДП МА "Бориспіль" також не отримало ніяких пояснень щодо конкретизації того, що мала на увазі прокуратура Київської області в рамках своєї PR-діяльності", - повідомили в прес-службі аеропорту.

Нагадаємо, раніше прокуратура Київської області заявила, що керівництво аеропорту "Бориспіль" присвоїло 7 млн грн.