Аеропортам може не вистачити авіапалива до кінця жовтня 2011 р., - Мінтранс РФ

Аеропортам не вистачить авіапалива до кінця жовтня 2011 р., якщо воно не буде виділено з Федерального агентства з державних резервів (Росрезерву). Про це повідомив журналістам заступник міністра транспорту РФ Валерій Окулов.
"На жовтень палива вже точно не вистачало. Якщо в жовтні не буде постачань палива, не буде", - пояснив він.
При цьому заступник міністра нагадав, що після виникнення в кінці серпня - початку вересня 2011 р. дефіциту авіаційного гасу було прийнято рішення про виділення 180 тис. т палива з Росрезерву для аеропортів Московського авіавузла.
"Проект постанови був підготовлений, принципове рішення прийнято", - зазначив він, додавши, що зазначеного обсягу палива вистачить усім зазначеним аеропортів до кінця I кварталу 2012 р.
Окулов також уточнив, що в даний час авіапалива споживається не більш ніж в 2007 р.
Крім того, за словами заступника міністра, його відомство пропонує створити резерв палива не на 10 діб, як пропонувалося раніше, а на п'ять. "Необхідно правильно вибудувати логістику, а не бочки будувати", - уклав Окулов.
Нагадаємо, що у вересні 2011 р. ряд нафтопереробних заводів в Росії були зупинені на профілактичний ремонт. Одночасно з цим з-за оголошеного Міністерством оборони РФ додаткового замовлення на закупівлю авіагасу зменшилися запаси палива на складах.
Нагадаємо, раніше Кабмін України надав аеропорту "Бориспіль" з держрезерву 3 тис. т палива для реактивних двигунів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся