Аеропорт в Ейлаті був тимчасово закритий з міркувань безпеки

НовиниТранспорт    08.08.2013 - 21:55
Аеропорт в Ейлаті відновив роботу. Це сталося після того, як військове командування представило нову доповідь про ситуацію в районі міста.

Аеропорт в Ейлаті відновив роботу. Це сталося після того, як військове командування представило нову доповідь про ситуацію в районі міста, повідомляє The Jerusalem Post.

Аеропорт раніше сьогодні був закритий з міркувань безпеки до "особливого розпорядження". У той же час, ЦАХАЛ повідомляє, що продовжує слідкувати за розвитком подій на Синайському півострові.

Нагадаємо, в липні Ізраїль розмістив близько Ейлата комплекси протиракетної оборони "Залізний купол" з метою попередження можливих атак з боку ісламістів, які борються проти армії Єгипту на Синайському півострові.

Ейлат, розташований на стику кордонів Ізраїлю, Єгипту і Йорданії, в минулому неодноразово зазнавав ракетних обстрілыв, що обходилися без жертв та руйнувань. Востаннє курортне ізраїльське місто зазнало ракетного обстрілу з території Синайського півострова в квітні цього року. Тоді аеропорт Ейлата також припиняв свою роботу.

Після того як єгипетська армія змістила з посади ісламістського Президента Мохаммеда Мурсі, обстановка на Синайському півострові помітно ускладнилася: звідти майже щодня надходять повідомлення про напади на військових.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top