ua en ru

Адвокат Савченко сподівається, що її включать в список військовополонених на обмін

Адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін сподівається, що її включать в список військовополонених на обмін.

Адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін сподівається, що її включать в список військовополонених на обмін. Про це він написав у своєму Twitter.

"Смію сподіватися, що Надію Савченко включать в список військовополонених на обмін. Власне вона-то точно підпадає під його, списку, умови", - написав адвокат Савченко.

33-річна Надія Савченко - старший лейтенант, штурман-оператор вертольота Мі-24 3-го окремого полку армійської авіації Повітряних сил Збройних сил України. Під час антитерористичної операції на Донбасі брала участь в якості добровольця батальйону "Айдар". При цьому залишалася діючим офіцером ВСУ. Брала участь у боях біля селища Металіст під Луганськом, де потрапила в полон терористів 18 або 19 червня. 8 липня стало відомо, що Савченко знаходиться під вартою в Росії в слідчому ізоляторі Воронежа. Російська влада інкримінує Савченко причетність до загибелі на сході України двох журналістів Всеросійської держтелерадіокомпанії - Ігоря Корнелюка і Антона Волошина.