Адвокат звинуватив НАБУ у фальсифікації справи Мартиненка вже після передачі в суд

Адвокат звинуватив НАБУ у фальсифікації справи Мартиненка вже після передачі в суд
Фото: Микола Мартиненко (nfront.org.ua)

На думку адвоката, НАБУ грубо порушив право на захист Павла Скаленка

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) продовжує спроби фальсифікувати так звану справу Мартиненко вже після передачі її до суду, схиляючи утримується в ізоляторі Павла Скаленка підтвердити сфабриковані факти кримінального провадження щодо Мартиненка. Про це заявив його адвокат Олександр Усович, передає РБК-Україна.

На думку адвоката, НАБУ грубо порушив право на захист Павла Скаленко, який був затриманий після його добровільного приходу в САП.

"Скаленко 11 жовтня добровільно прийшов до САП з'ясувати, чому його ім'я безпідставно фігурує у так званій "справі Мартиненка". НАБУ і САП, незважаючи на гучні заяви про розшук, тиждень не звертали уваги на його повернення в Україну після медичної реабілітації. А під час приходу в САП затримали Скаленка, НАБУ голосно заявило про свою перемогу", - сказав Усович.

Адвокат упевнений, що метою цього затримання були спроби НАБУ "натиснути" на Скаленка в СІЗО і схилити його до підтвердження сфабрикованих фактів кримінального провадження по так званій "справі Мартиненка".

"У вихідний день, у суботу 13 жовтня, НАБУ немотивовано призначило допит Павла Скаленка в СІЗО. Коли я терміново туди приїхав, телефони обох детективів не відповідали. Як з'ясувалося, вони вже були в ізоляторі тимчасового тримання та без присутності захисника "обробляли" мого клієнта", - повідомив адвокат.

"Ми юридично зафіксували порушення права Павла Скаленка на захист і ще ряд грубих процесуальних порушень з боку детективів НАБУ. Захист клопотатиме про усунення цих детективів від справи. Відчайдушні спроби НАБУ сфальсифікувати справу через майже 3 роки після його відкриття і вже після передачі його в суд - це чітке свідчення того, якими "білими нитками" вона шита. Ця справа розвалиться в будь-якому суді, а всіх винних ми притягнемо до кримінальної відповідальності", - заявив захисник.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся