Адвокат Черезов заявив, що НАБ погрожувало йому зброєю

НовиниПолітика    09.07.2016 - 10:31

Адвокат Ігор Черезов став черговим адвокатом, проти якого "НАБ застосувало фізичну силу і перешкоджало його професійній діяльності". Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"НАБУ в черговий раз перешкоджало адвокату у здійсненні його професійної діяльності, погрожуючи зброєю, не допускало для участі в обшуку в офісному приміщенні, де, як вирішило бюро, знаходиться також кабінет екс-депутата Миколи Мартиненка. Однак, формально цей обшук Миколи Мартиненка не торкався. Визначення було виписано на обшук за адресою, де знаходиться цілий ряд підприємств (заступник керівника одного з них є моїм клієнтом). А підстава для обшуку взагалі абсурдна - нібито "проведення зустрічей" за цією адресою. Так НАБУ далеко піде – на черзі ресторани, кафе, бари, рюмочні", - заявив він.


Адвокат припустив, що "шукали що-небудь проти Мартиненка. Хоча НАБУ влаштувала обшук через 7 місяців після того, як він добровільно відмовився від депутатського мандата. Обшукували навіть кімнату прибиральниці. Але проти Мартиненка нічого не знайшли".

"Коли я прибув на місце обшуку, НАБУ вже влаштувало там класичне "маски-шоу". І в грубій формі відмовилось мене пропускати, хоча у мене були для цього всі повноваження як адвоката. У відповідь "зелені чоловічки", в масках, не показуючи документів, погрожували мені зброєю і із застосуванням сили виштовхали з приміщення. Я зміг потрапити туди тільки з допомогою телебачення, яке приїхало брати у мене коментарі по биттю інших адвокатів. Сподіваюся, на місці обшуку нічого не підкинули - від НАБУ вже всього можна чекати", - заявив Ігор Черезов.

На його думку, "плювати на закон в НАБУ вже увійшло в звичку. Все в традиціях часів Януковича. НАБУ швидко перетворилося у прогнилу структуру, яка починає дискредитувати Україну. Звідси терор проти адвокатів, вибивання свідчення у свідків, які є абсолютно сторонніми людьми. Далі - фабрикація кримінальних справ, як в якій-небудь банановій республіці? Перейменування в "Беркут"? Розстріли?", - обурився адвокат.

 

On Top