ru ua

Адміністрація "7-го кілометра" висловила вдячність підприємцям ринку за підтримку

Сьогоднішнє рішення Верховного суду дозволило захистити одеський ринок "7-й кілометр" від силового захоплення і забезпечити стабільну роботу тисяч підприємців. Про це йдеться в офіційній заяві адміністрації ринку.

Згідно з текстом заяви, "багато в чому саме від позиції підприємців і їх намірів захистити свої права залежав результат конфлікту з рейдерами, які намагалися захопити ринок".

"Ми виносимо подяку всім підприємцям, які не боялися відстоювати ринок і свою можливість роботи на ньому всі ці місяці, поки за підприємство велася жорстка і брудна боротьба. Підприємці захистили "7-й кілометр" 27 серпня, коли була здійснена спроба силового захоплення. І саме завдяки їх позиції судові органи сьогодні відмовилися приймати рішення, яке передавало б ринок в руки загарбників", - сказано в заяві.

Нагадаємо, сьогодні Верховний суд України відправив на повторний перегляд у Вищий господарський суд справу про зміну власника ринку "7-й кілометр". Позов був ініційований депутатами Одеської обласної ради Денисом Волошиним і Віктором Добрянським, які в суді намагалися анулювати права на ринок його нинішніх власників.

Адміністрація "7-го кілометра" також підкреслила, що сподівається на допомогу підприємців ринку надалі, оскільки сьогоднішнє рішення суду навряд чи влаштує ініціаторів позову і тому не виключені нові спроби рейдерського захоплення ринку.