О.Турчинов сподівається, що депутатам від опозиції вистачить порядності та принциповості скласти депутатські повноваження.

Перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов висловив сподівання, що всім депутатам від опозиції вистачить порядності та принциповості скласти свої депутатські повноваження. За його словами, від представників опозиції можна було чути, що представників коаліції цікавить, щоб у опозиції не вистачило 150 бажаючих депутатів скласти свої повноваження. "За різними джерелами можна говорити, що йде спроба тиску на депутатів від опозиції, які прийняли рішення щодо складання повноважень для того, щоб вони відкликали свої заяви", - сказав він. При цьому додав, що виникало питання "грошей та інших якихось перспектив", що є унікальною ситуацією в парламенті, коли депутатам платять гроші за те, щоб вони залишалися в парламенті. "В усякому разі, я думаю, що більшість депутатів від опозиції свідомо прийняла це рішення, і я вважаю, що не зважаючи на тиск та спроби залякування чи підкупу у них вистачить порядності та принциповості не зрадити виборців і стати чинником до стабілізації ситуації", - сказав він. За словами О.Турчинова, це свідчить про те, що не зважаючи на розповсюдження "різноманітних рейтингів та розповідей про світлі перспективи" представники коаліції не в захопленні від проведення дострокових виборів. О.Турчинов висловив сподівання, що інтереси стабілізації ситуації в Україні є вищими, ніж бажання чи небажання деяких політиків або політичні перспективи партій.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся