ru ua

А.Могильов ініціює перевірку роботи паспортної системи.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов ініціює перевірку роботи паспортної системи у зв'язку із затримками видачі закордонних паспортів громадянам України. Про це на брифінгу повідомив головний радник міністра - Костянтин Стогній, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ця служба поки що не задовольняє міністра в тому сенсі, що люди не отримують паспорти, сплативши за них гроші наперед. Міністр дав доручення розібратися... перевірка покаже, де дівалися гроші, сплачені громадянами (за закордонні паспорти) в системі МВС... і буде зроблено все, щоб це в майбутньому не відбувалося", - запевнив К.Стогній.
Нагадаємо, що затримки із видачею закордонних паспортів почалися наприкінці минулого року через конфлікт між урядом Ю.Тимошенко та консорціумом ЄДАПС. Консорціум звинувачував уряд у заборгованості по оплаті послуг з друку документів суворої звітності. Уряд, зокрема міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, звинувачував консорціум у зловживанні монопольним становищем і в завищенні цін на свої послуги.