А.Близнюк не вважає пріоритетним завданням будівництво метро в Донецьку.

Понеділок 29 березня 2010 13:57

Голова Донецької обласної державної адміністрації (ОДА) Анатолій Близнюк не вважає пріоритетним завданням будівництво метро в Донецьку. Про це він заявив сьогодні на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

"Фінансування метро - це суто обов'язок уряду. Ми самостійно на обласному і міському рівнях не зможемо вирішити цю задачу. Перехресне фінансування взагалі заборонене згідно із законом ... Так само місцева влада не може взяти на себе обов'язки із погашення зарплати перед метробудівцями. Метро - це не найголовніше для міста", - заявив А.Близнюк.

Нагадаємо, 22 березня ц.р. губернатор Донецької обл. повідомив, що для будівництва Донецького метро необхідно 6 млрд грн. Причому це - тільки частина суми, оскільки окрім безпосереднього будівництва метро необхідно розвинути всю прилеглу транспортну інфраструктуру. За його словами, собівартість нового метро може бути дуже високою - 4-6 млрд грн, що не виправдано для міста і термін окупності залишається проблематичним.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся