ua en ru

А1 придбала 24,43 % акцій Regal Petroleum, що володіє активами в Україні

Компанія А1 з консорціуму Альфа-груп придбала 24,43% британської Regal Petroleum з перспективою збільшення частки в майбутньому. Продавцем українських активів компанії є фонд CIS Natural Resources Fund під управлінням Curzon Alternative Investments. Про це повідомляє телеканал "Росія-24".

Акції придбала дочірня компанія А1 - Crosson Ltd. Суму угоди сторони не розкривають.

А1 розглядає Regal Petroleum як актив з хорошим потенціалом зростання вартості. В якості крупного акціонера А1 планує максимізувати капіталізацію компанії в найближчому майбутньому, в тому числі через безпосередню участь у прийнятті управлінських рішень. А1 - ключовий інвестиційний підрозділ консорціуму Альфа-груп, провідний в Росії експерт з вирішення складних економічних і корпоративних питань. А1 управляє портфелем активів на ринках Росії та країн ближнього зарубіжжя.

Основний вид діяльності Regal Petroleum - видобуток нафти і газу на Україну. У 2011 р. контрольний пакет акцій компанії купив "Смарт-холдинг" через компанію Energees Management.

A1 планувала придбання 28% акцій Regal Petroleum ще в грудні 2012 р. на загальну суму 34,3 млн дол. Regal Petroleum веде видобуток вуглеводнів на Мехедівсько-Голотовщинському і Свиридівському газоконденсатних родовищах. Середньодобовий видобуток в I півріччі 2012 р. склав 214,47 тис. куб. м газу. Виручка - 22 млн дол, чистий прибуток - 6,75 млн дол.