А.Могильов доручив регіональним керівникам міліції зустрітися з місцевими лідерами політсил та громадських організацій напередодні виборів

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов доручив регіональним керівникам міліції провести зустріч з місцевими лідерами політичних сил та громадських організацій напередодні виборів. Про це він заявив на нараді в Міністерстві внутрішніх справ України, передає кореспондент РБК-Україна.
Метою таких зустрічей має бути упередження можливих правопорушень у ході виборчого процесу.
А.Могильов також наголосив, що міліція є аполітичною і закликав підлеглих втручатися у перебіг виборчого процесу виключно в тих рамках, які окреслені чинним законодавством: "У разі надходження заяв і скарг необхідно реагувати у межах нашої компетенції".
Крім того, міністр розповів, що до повноважень міліції на виборах входить охорона громадського порядку на прилеглих територіях дільниць у день виборів, безпосередня охорона бюлетенів до першого засідання дільничних комісій 31 жовтня.
А.Могильов також зазначив, що на виборах нестиме службу 80 тис. міліціонерів та 4,5 тис. військовослужбовців внутрішніх військ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся