ru ua

О.Медведько буде призначений секретарем РНБО, а Р.Богатирьова займе посаду в уряді, - джерело

Колишній генеральний прокурор Олександр Медведько буде призначений секретарем Ради національної безпеки і оборони, нинішній секретар РНБО Раїса Богатирева займе пост в уряді. Про це виданню "Комерсант-Україна" заявив джерело в Адміністрації Президента України.

"О.Медведько стане секретарем Радбезу, а Раїса Богатирева займе посаду в уряді", - сказало джерело в Адміністрації Президента. Йдеться про посаду міністра охорони здоров'я, стверджує співрозмовник видання в уряді. За його словами, час для перестановок в Кабміні вибраний дуже вдало. "Міністр охорони здоров'я Зиновій Митник пройшов на мажоритарних виборах до Івано-Франківської облради (балотувався по виборчому округу №54 у місті Коломиї), так що перестановка пройде спокійно, і Богатирьова, котра має медичну освіту, займе його місце", - повідомило джерело.
Зазначимо, що, як і можливий новий генпрокурор Віктор Пшонка, Р.Богатирева довгий час працювала в Краматорську: у 1980-1990-х роках вона була заступником головлікаря центральної міської лікарні.
Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович звільнив Олександра Медведько з посади генерального прокурора України. Про це говориться в указі Президента №1006/2010 від 3 листопада 2010 р.