ua en ru

О.Лукашенко: Від продажу 25% акцій "Білоруськалій" країна може одержати до 25-30 млрд доларів

Білорусія заявила про можливість продажу міноритарного пакета акцій виробника калійних добрив ВАТ "Білоруськалій". За оцінкою Президента країни Олександра Лукашенко, продаж 25-відсоткового пакета може принести 25-30 млрд дол., повідомляє РБК daily.
"Більше 25% ми не продамо. Ми назвали ціну, яка сьогодні зростає. Охочих за таку ціну купити небагато, але вони є. Хочуть - хай купують, ні - меншою ціна не буде", - заявив білоруський лідер на нараді з питань розвитку економіки країни.
Між тим О.Лукашенко підкреслив, що в країні не буде "обвальної шокової і за безцінь приватизації". За словами Президента, існує великий попит на окремі білоруські підприємства, при цьому він закликав не поспішати їх продавати.
"За це (продаж 25% "Білоруськалій") ми можемо отримати 25-30 млрд дол. А коли проїмо ці 30 млрд дол., тоді що продавати будемо? І що ми від цього отримаємо?" - додав він.
Нагадаємо, раніше перший заступник прем'єр-міністра Білорусії Володимир Семашко заявляв, що Білорусія буде чекати найбільш підходящого моменту для продажу частки в "Білоруськалій".