А.Клюєв та Б.Колесніков розподілили між собою функції звільнених віце-прем’єрів

Середа 20 жовтня 2010 14:10

Віце-прем'єр-міністри України Андрій Клюєв та Борис Колесніков розподілили між собою функції звільнених віце-прем'єрів Віктора Слаути та Володимир Сівковича, повідомили РБК-Україна в Секретаріаті Кабінету міністрів України. Відповідно до ухваленого Кабміном сьогодні розпорядження обов'язки В.Слаути буде виконувати А.Клюєв, а В.Сівковича - Б.Колесніков. Так само віце-прем'єри розподілили між собою регіони, за які відповідали звільнені колеги.
Нагадаємо, 13 жовтня Президент України Віктор Янукович звільнив В.Слауту та В.Сівковича з посад віце-прем'єрів для приведення у відповідність з Конституцією кількісного складу Кабінету міністрів України.

Нагадаємо також, що у зв'язку зі скороченням і перерозподілом обов'язків у Секретаріаті Кабміну чисельність штатних одиниць секретаріату зросла на 3 одиниці згідно з постановою уряду від 18 жовтня 2010 р. № 944.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся