ru ua

А.Клюєв: До 20 травня будуть проаналізовані результати діяльності підприємців, які перебувають на єдиному податку

Кабінет міністрів України зобов'язав ряд міністерств і відомств до 20 травня надати уряду результати аналізу діяльності фізичних осіб-підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. Таке доручення дав перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв Мінекономрозвитку, Мінфіну, Мінсоцполітики, МВС, ДПСУ, Держмитслужбі, Пенсійному фонду та урядовому уповноваженому з питань дерегуляції господарської діяльності, повідомляє прес-служба віце-прем'єра.
За його словами, мова йдеться про щомісячний аналіз, починаючи із грудня 2010 р. по травень 2011 р., зокрема, кількості зареєстрованих підприємців, підприємців, які мали найманих працівників, даних про тих, хто не вів діяльності більше півроку.
А.Клюєв підкреслив, що важливо чітко розуміти, скільки реальних підприємців згорнули свою діяльність через нововведення у законодавстві, а хто був лише частиною схем з ухилення від оподаткування.
Серед іншого повинні бути проаналізовані причини скорочення офіційної підприємницької діяльності на торгових ринках, повідомив перший віце-прем'єр-міністр України.