ua ru

"Метінвест-Україна" домовився про збільшення обсягу постачань продукції "Азовмашу" в 2010 р. в 7 разів, до 14 тис. т на місяць.

"Метінвест-Україна" домовився про збільшення середньомісячного обсягу постачань продукції українському машинобудівному підприємству "Азовмаш" в 2010 р. в 7 разів - з 2 тис. т до 14 тис. т, повідомили в прес-службі "Метінвест-холдинга", пише "Комерсант-Україна". 82% від всього обсягу реалізації складе листовий прокат.

"Ми маємо намір наростити закупівлі до кінця року майже в 1,5 разу", - заявив президент Новокраматорського машинобудівного заводу Георгій Скударь. За його словами, переговори з вірогідними постачальниками (їх назви не розголошуються) підприємство почне найближчим часом.

Зростання продажів металопродукції пов'язане з відновленням інвестпроектів в металургії і закупівель вагонів російськими споживачами (перш за все Російськими залізницями), пояснюють в "Запоріжсталі". "Ми маємо намір збільшити відвантаження перш за все на внутрішній ринок", - стверджують в компанії. Аналогічні плани у "Індустріальної групи" (управляє активами ІСД), повідомив віце-президент компанії Олександр Пилипенко.

За інформацією Української асоціації металотрейдерів (УАМ), споживання металопрокату в Україні в 2009 р. знизилося в порівнянні з 2008 р. на 32,5% - до 5,3 млн т, а їх імпорт - на 55% - до 797,8 тис. т. Але вже в нинішньому році зростання продажів металопродукції на внутрішньому ринку може скласти 40-50% завдяки збільшенню споживання з боку машинобудування, відзначає президент УАМ Андрій Федосєєв. За його оцінками, при зростанні ринку на 40% металурги отримають додатковий прибуток в розмірі від 900 млн дол. до 1 млрд дол. "Тобто обсяг продажів перевищить докризовий рівень", - додає він.