У Києві 8 районів відключать від гарячого водопостачання до 1 червня

У Києві 8 районів відключать від гарячого водопостачання до 1 червня
Ілюстративне фото (pixabay.com-kaboompics)

Воду частково відключать у Святошинському, Шевченківському, Солом'янському, Подільському, Голосіївському, Оболонському, частині Дарницького та Печерського районів

У Києві через переукладання договорів з компанією "Київгаз" відключать 8 районів від гарячого водопостачання до 1 червня. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв.

Повідомляється, що через процес проведення щорічних гідравлічних випробувань теплових мереж у Києві тимчасово буде відсутня гаряча вода у житлових будинках.

"У Києві – одна із найбільших у Європі систем теплових мереж, протяжністю майже три тисячі кілометрів. Проведення гідравлічних випробувань є необхідним технологічним процесом, адже дозволяє усунути пошкодження найбільш слабких ділянок теплових мереж і знизити рівень аварійності на старті опалювального сезону. Однак випробування проводяться за умов, коли у мережах відсутній теплоносій, тому відключення послуги гарячого водопостачання не уникнути. Цього року ми розпочали випробування раніше, ніж зазвичай", - зазначив Пантелєєв.

Так, у зв'язку з укладенням договорів на газопостачання низки котелень у Святошинському, Шевченківському, Солом'янському, Подільському, Голосіївському, Оболонському, частини Дарницького та Печерського районів відключать горячу воду. Зазначимо, що гарячої води не буде в будинках, які неможливо підключити до ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 та заводу "Енергія".

Нагадаємо, з 17 квітня по 30 квітня 2018 року в Києві тимчасово відсутнє гаряче водопостачання через проведення планових гідравлічних випробувань тепломереж в житлових будинках.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся