Більше 40 тис. вчителів пройшли курс з підвищення кваліфікації, - Міносвіти

Більше 40 тис. вчителів пройшли курс з підвищення кваліфікації, - Міносвіти
Фото: Лілія Гриневич (РБК-Україна)

Міністр освіти та науки України наголосила, що важливою складовою проведення реформи є бажання освітян до змін

В рамках освітньої реформи понад 40 тис. вчителів пройшли курс з підвищення кваліфікації.  Про це 11 вересня 2018 під час зустрічі з представниками бізнесу повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, передає кореспондент РБК-Україна

"Якщо ми говоримо про шкільну реформу, то це, зокрема, масоване підвищення кваліфікації. На сьогодні 40,5 тис. вчителів пройшли курс з підвищення кваліфікації", - сказала вогна. 

Гриневич наголосила, що дуже важливою складовою проведення освітньої реформи є саме відкритість освітян до змін, їхня можливість до ментальної перекваліфікації.

Нагадаємо, що до кінця року в Україні буде створено 50 нових навчально-професійних центрівЗа словами міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, передбачається затвердження тристоронньої угоди між закладом професійно-технічної освіти, роботодавцем та учнем такого закладу, яка зобов’язуватиме учня, при умові досягнення відповідного рівня кваліфікації, відпрацювати три роки у цього роботодавця.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся