3P International Energy інвестує майже 1,5 млн долл. у розвиток українських енергетичних активів

Канадська компанія 3P International Energy вчора оголосила про плани інвестування коштів у розвиток українських енергетичних активів. Про це повідомляє Marketwire з посиланням на прес-службу компанії.
Компанія 15 грудня змінила менеджмент. Виконавчим директором став Девід Кан, який і оголосив про нові плани 3P International Energy.
"Компанія планує продовжити нарощувати свої потужності і розвиває свою стратегію у двох напрямках: розвиток проектів видобутку метану вугільних пластів і придбання нафтогазових активів в Україні", - зазначив Д.Кан.
3P також оголосила про приватне розміщення акцій вартістю майже 5 млн дол. В результаті корпорація отримала майже 1,676 млн дол. Доходи від розміщення компанія використає в першу чергу для розвитку українських енергетичних активів та оцінки додаткових можливостей в Україні.
3P International Energy - молода канадська нафтогазова корпорація, яка спеціалізується на розробці значних запасів нафти і газу в Східній Європі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся