ua en ru

У 2021 році виживе тільки адаптивний бізнес, а офісів стане менше, - Шимків

У 2021 році виживе тільки адаптивний бізнес, а офісів стане менше, - Шимків Фото: Дмитро Шимків (прес-служба)
Автор: РБК-Украина

Перехід бізнесу в онлайн, віддалена робота і все більш активне застосування інструментів digital у всіх сферах життя - тренди 2020 року отримають логічне продовження у 2021 році.

Про це ефірі радіо НВ розповів глава ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків.

За його словами, пандемія коронавірусу та карантинні обмеження в окремих сегментах зменшили доходи українського бізнесу до 80%.

"Виживуть тільки адаптивні компанії. Бізнес повинен пристосовуватися, знаходити інші форми співпраці з клієнтами, використовувати інновації, цифрові технології", - зазначив Шимків.

Він нагадав, що ковідна криза в цьому році прискорила впровадження рішень, які до цього тільки обговорювалися.

Згідно з прогнозом, у 2021-му продовжать набирати обертів цифрові платформи, месенджери й чати, служби доставки. При цьому продовження карантину стане складним випробуванням для будівельників, девелоперів і власників офісних приміщень.

“Віддалена робота знижує попит на офісні приміщення, зате підвищує вимоги до житла. Ми захочемо власний кабінет або зручне робоче місце, а ще простір для занять спортом. Крім того, є безліч людей хоче залишатися поза міста. Відповідно, буде посилюватися тренд на деурбанізацію", - додав Дмитро Шимків.

Фармацевтична компанія "Дарниця" заснована в 1930 році. З 1998 року є лідером в Україні за обсягом виробництва ліків у натуральному вираженні. Стратегічні напрямки розвитку: кардіологія, неврологія і розв'язання проблем болю. Бенефіціари компанії - сім'я Загорій.