До 2020 року доступ до інтернету буде на 80% території України, - МЕРТ

До 2020 року доступ до інтернету буде на 80% території України, - МЕРТ
Фото: доступ до інтернету (ec.europa.eu)

Доступ до глобальної мережі буде у 7 з 10 домогосподарств

Широкосмуговим доступом до інтернету до 2020 року буде покрито понад 70-80% території України. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, передає прес-служба Мінекономрозвитку.

"Лише 5,5 млн громадян мають доступ до високошвидкісного інтернету. До 2020 плануємо мати покриття широкосмуговим доступом до інтернету понад 70-80% території України. Для цього розраховуємо залучити додаткові інвестиції", - зазначив Кубів.

Загалом доступом до інтернету до 2020 року планується охопити 15 млн користувачів. Також у планах Мінекономрозвитку забезпечити доступом до глобальної мережі 7 із 10 домогосподарств. Для цього потрібні щорічні приватні інвестиції в об’ємі 3 млрд доларів.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року Україна обговорила з Інтерполом співробітництво у боротьбі з кіберзлочинами. З генсеком Інтерполу були визначені основні вектори взаємодії, зокрема у сфері кіберзлочинності, доступу України до телекомунікаційної системи I / 24-7 за технологією FIND та недопущення зловживань Росією інструментами Інтерполу. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся