За 2 місяці має бути створено реєстр усіх фондів і земель Міноборони, - Полторак

НовиниПолітика    19.11.2016 - 17:27
Фото: Степан Полторак ініціює створення реєстру всіх земель Міноборони
Фото: Степан Полторак ініціює створення реєстру всіх земель Міноборони

Таке завдання поставив 19 листопада міністр оборони на нараді у відомстві

Упродовж двох місяців має бути створено реєстр усіх фондів та земель Міністерства оборони України. Таке завдання поставив 19 листопада міністр оборони Степан Полторак на нараді з керівниками квартирно-експлуатаційних підрозділів усіх рівнів, яка відбулася в Києві, повідомляє прес-служба оборонного відомства.

Зазначено, що міністр заслухав начальника відділу нормативно-методичного забезпечення та моніторингу володіння і використання майна та земель оборони Івана Базарка щодо перевірки стану обліку та використання фондів, земель, орендних відносин та інвестиційної діяльності в Одеському гарнізоні.

За словами Базарка, у процесі роботи комісії було виявлено низку порушень. У зв’язку з цим міністр оборони доручив за всіма фактами провести розслідування та передати матеріали до правоохоронних органів.

"Я даю керівникам квартирно-експлуатаційних органів та підрозділів Управління капітального будівництва завдання: упродовж двох місяців розібратися й створити облік фондів та земель. Створити в електронному та паперовому вигляді відповідні альбоми. За всіма виявленими проблемними питаннями доповісти відповідним чином керівництву та відпрацювати шляхи їх вирішення. По завершенню цього терміну і після відповідної перевірки, часу у вас більше не буде. Я прийматиму жорсткі заходи", - попередив Полторак.

Окрім цього, він наказав комісії продовжити роботу в інших гарнізонах.

Нагадаємо, раніше глава Міноборони доручив перевірити в зоні антитерористичної операції рівень забезпечення українських військовослужбовців теплим одягом.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся