Понад 300 правоохоронців за півроку викрили у хабарництві, - ГПУ

НовиниСуспільство    21.07.2016 - 13:06
Фото: Юрій Луценко
Фото: Юрій Луценко

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 1131 корупційному злочині

протягом I півріччя поточного року понад 300 правоохоронців викрили у хабарництві. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 1131 кримінальному корупційному злочині, передає прес-служба Генеральної прокуратури України (ГПУ).

Як зазначається, зокрема, ГПУ 15.04.2016 повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 статті 369-2 КК України, працівнику Служби безпеки України, який вимагав та отримав від громадянина неправомірну вигоду в сумі 150 тис. гривень за здійснення впливу на прийняття посадовими особами Державної міграційної служби України рішення про визнання його біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.


"Військовою прокуратурою Південного регіону України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно першого заступника голови Миколаївської ОДА, радника першого заступника голови Миколаївської обласної ради та першого заступника голови Єланецької РДА, які вимагали та отримали від громадян неправомірну вигоду - 92 тис доларів за сприяння комерційному підприємству в отриманні дозвільних документів на користування надрами Зазначеним посадовим особам 04.06.2016 повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 і 4 ст. 368 КК України", - наголошується в повідомленні.

Слідчими підрозділами правоохоронних органів протягом I півріччя 2016 року до суду з обвинувальним актом направлено 893 кримінальні провадження про корупційні злочини, органами прокуратури - 464.

Так, у вчиненні корупційних злочинів викрито 140 співробітників Національної поліції України, 86 - Державної фіскальної служби, у тому числі 37 - митної, 36 - Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, 12 - Служби безпеки України.

Повідомляється, що прийняті заходи по притягненню їх до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, раніше, що суд заарештував другого чиновника філії "Укрзалізниці" за розкрадання коштів.

On Top