"Запоріжсталь" анонсує будівництво масштабного інвестиційного проекту

МК "Запоріжсталь" розпочинає реалізацію одного з наймасштабніших інвестиційних проектів за всю історію незалежності України - будівництво нового киснево-конвертерного цеху, з обсягом інвестицій понад 1,5 млрд дол. Про це заявив генеральний директор МК "Запоріжсталь" Ростислав Шурма.

За його словами, будівництво нового виробництва дозволить комбінату повністю відмовитися від застарілого мартенівського виробництва і істотно знизити техногенне навантаження на навколишнє середовище (очікуване скорочення викидів в атмосферу становитиме на рівні 25% від загальних викидів комбінату).

"Ми приступаємо до реалізації найбільшого екологічного проекту модернізації "Запоріжсталі" - будівництво конвертерного цеху. Перехід на новий, екологічно безпечне і ефективне виробництво, інвестиції в проект понад 1,5 млрд дол., створення нових робочих місць, сучасна виробнича інфраструктура, оточена санітарно-захисною зоною з зеленими насадженнями, яка з'явиться на місці шлакових відвалів з кримінальною репутацією - все це глобальні зміни на краще не тільки для комбінату і його колективу, але і для всіх жителів регіону", - підкреслив Шурма.

Крім того зазначається, що міжнародна вертикально-інтегрована гірничо-металургійна група Метінвест проводить послідовну системну екологічну модернізацію виробництва МК "Запоріжсталь".

За два роки в екологічні програми комбінату було інвестовано понад 250 млн дол. Так, на МК "Запоріжсталь" побудована і введена в експлуатацію агломашина №1 з сучасною системою газоочистки. В даний час ведеться підключення нової системи газоочищення на агломашині №2. Завершено будівництво нової травильний лінії НТА-4 в цеху холодної прокатки №1, завдяки якій повністю припиняється скидання промислових вод у річку Дніпро від роботи цеху, а також на 83% скорочуються викиди парів сірчаної кислоти в атмосферу. Завершуються пуско-налагоджувальні роботи на реконструйованій доменної печі №4, на якій побудовані новітні системи аспірації ливарного двору і підбункерного приміщення.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся