ru ua

"Укрзалізниця" у грудні збільшила перевезення пасажирів швидкісними поїздами на 38%

Швидкісними поїздами Інтерсіті та Інтерсіті + в грудні 2014 року було перевезено на 38% більше пасажирів, ніж у грудні 2013 року. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укрзалізниці".

"В грудні 2014 року поїздами Інтерсіті+ і Інтерсіті перевезено 224 585 пасажирів, що на 38 % більше аналогічного періоду минулого року, коли було перевезено 162 608 пасажирів. В цілому, це рекордний місячний показник перевезення пасажирів швидкісними поїздами", - сказано в повідомленні.

У повідомленні також сказано, що традиційно найпопулярнішими напрямками для перевезень стали харківський - 77669 пасажирів за грудень і дніпропетровський - 66956 пасажирів.

Як зазначається, стійка динаміка зростання пасажиропотоку останнім часом спостерігається на львівському напрямку.

За інформацією "Укрзалізниці" збільшення користування швидкісними поїздами вдалося досягти за рахунок відкриття нових напрямків, збільшення частоти курсування на існуючих, а також завдяки незмінності ціни квитка в даному типі поїздів.

Нагадаємо, сьогодні "Укрзалізниця" також повідомляла про звільнення начальника і провідника поїзда із-за відмови провезти бійців АТО.

Також 5 січня повідомлялося, що "Укрзалізниця" відновить рух поїздів Маріуполь найближчим часом.