ru ua

"Укрзалізниця" з 1 жовтня змінить тариф на проїзд у поїздах

"Укрзалізниця" з 1 жовтня 2014 р. змінить тариф на проїзд у пасажирських поїздах.

"Укрзалізниця" з 1 жовтня 2014 р. змінить тариф на проїзд у пасажирських поїздах. Про це сьогодні під час прес-конференції в кризовому Українському медіа-центрі повідомив начальник управління аналітики головного управління перевезень "Укрзалізниці" Микола Топчієв, передає кореспондент РБК-Україна.

"Пасажири не відчують підвищення вартості квитків, адже з 1 жовтня вступає в дію знижуючий календарний коефіцієнт індексації вартості проїзду в пасажирських поїздах - 0,93. Таким чином, ціна на проїзд залізничним транспортом стала нижче, ніж у червні-серпні поточного року, коли діяв календарний коефіцієнт - 1,07", - пояснив Топчієв.

Він зазначив, що з 1 жовтня вартість проїзду у плацкартному вагоні потягу за маршрутом Київ - Харків (489 км) складе - 119,97 грн, в купейному - 217,29 грн, тоді як зараз вартість проїзду в плацкартному вагоні при дії коефіцієнту по дням тижня 1,0 і періоду року 1,07 (з урахуванням комісійної збору, вартості постільної білизни) - становить 124,24 грн, в купейному вагоні - 226,04 грн.

Індексація тарифів на перевезення у внутрішньому сполученні стосується всіх категорій пасажирських вагонів, крім вагонів СВ і поїздів Інтерсіті+.

Нагадаємо, перший етап індексації відбувся 8 серпня 2014 р.