"Укртрансгаз" ввів в експлуатацію новий компресорний цех Пролетарського ПСГ у Харківській обл

Вівторок 10 липня 2012 15:09

У Харківській обл. компресорний цех Пролетарського підземного сховища газу (ПСГ), першого на шляху транзиту російського газу в Балканські країни, реконструйований в і введений в експлуатацію для роботи в новому опалювальному сезоні. Про це повідомляє прес-служба "Укртрансгаза".

За словами головного інженера ДК "Укртрансгаз" Ігоря Лохмана, в процесі реконструкції були замінені застарілі двигуни ГПА, що дозволило підвищити продуктивність роботи компресорного цеху на 33% і зменшити витрати паливного і пускового газу, а також турбінного масла.

За оперативними даними об'єднаного диспетчерського управління ДК"Укртрансгаз", за місяць роботи через реконструйований цех компанія закачала в Пролетарське ПСГ 256 млн куб. м природного газу.

Пролетарське ПСГ було побудоване в 1989 р. для газопостачання Придніпровського і Причорноморського промислових районів, забезпечення функціональної надійності транзиту газу в балканському напрямі.

Проект реконструкції компресорного цеху Пролетарського газосховища був розроблений в IV кварталі 2009 р., введений в промислову експлуатацію 21 травня 2012 р.

Нагадаємо, транзит газу в країни Західної Європи за I півріччя 2012 р. склав 43 млрд куб. м.

"Укртрансгаз" - дочірня компанія "Нафтогазу", що експлуатує систему магістральних газопроводів і підземних сховищ газу України. Загальна протяжність газопроводів становить 37,1 тис. км, у тому числі магістральних газопроводів - 22,2 тис. км, газопроводів-відводів - 14,9 тис. км. Пропускна здатність газотранспортної системи України на вході становить 288 млрд куб. м, на виході - 178,5 млрд куб. м, у тому числі в країни Європи - 142,5 млрд куб. м.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся