"Укртрансгаз" розпочав підключення новозбудованої ділянки газопроводу "Диканька - Кременчук - Кривий Ріг"

Ремонтні бригади Кременчуцького ЛВУ УМГ "Черкаситрансгаз" 29 червня розпочали роботи на 106 км магістрального газопроводу (МГ) "Диканька - Кременчук - Кривий Ріг" з підключення новозбудованої ділянки довжиною близько 12 км на 106 та 118 км газопроводу, повідомляє прес-служба ДК "Укртрансгаз".

В експлуатацію новозбудовану ділянку газопроводу "Диканька - Кременчук - Кривий Ріг" планується ввести 01 липня цього року.
За словами головного інженера ДК "Укртрансгаз" Ігоря Лохмана, це дозволить підвищити надійність газопостачання споживачів України та зняти обмеження тиску в газопроводі, довівши його до проектного - 5,5 МПа. "Це однин із основних газопроводів України, що забезпечує стабільне газопостачання промислових споживачів та населення Полтавської, Кіровоградської областей та міст Кременчук, Кіровоград і Кривий Ріг. До цього газопроводу лише в межах обслуговування УМГ "Черкаситрансгаз" підключено 24 газорозподільних станцій (ГРС) та газопровід-відвід до Кіровограду, на якому підключено 4 ГРС", - додав він.
Ділянка газопроводу проходить по обводнених солончакових землях, що мають високу корозійну активність. Через велику кількість підключених ГРС ремонт газопроводу шляхом виведення окремої ділянки був неможливий. Тому було прийнято рішення про будівництво лупінгу (додаткового трубопроводу, що прокладається на деяких ділянках паралельно основному) з послідуючим перепідключенням ГРС та виводом старої нитки з експлуатації.
Будівництво 12-кілометрової ділянки філія "Укртрансгазу" - будівельно-монтажна фірма "Укргазпромбуд" - почала в березні 2010 року. Кошторисна вартість будівництва об'єкту - 98 млн 5 тис. грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся