"Укрспирт" повернув державі 25 млн грн неcплаченого податку на прибуток, - ДПСУ


Слідчим управлінням ДПС у Київській області доведено факт несплати посадовими особами державного концерну "Укрспирт" податку на прибуток на суму 25 млн грн., повідомляє прес-служба Державної податкової служби України.

Як з'ясувалося в ході розслідування, керівники концерну завищували валові витрати. Зокрема, перекручували дані про постачання сировини для виробництва спирту - податківцями виявлені більше сотні операцій з фіктивними посередниками, тоді як насправді постачання відбувалося безпосередньо від виробника на заводи "Укрспирту". Загальний оборот по фіктивних операціях становив 86,5 млн грн.

На даний момент посадові особи "Укрспирту" повністю відшкодували завдані державі збитки - сплатили 25 млн грн податку на прибуток та штрафні санкції. Згідно з діючим законодавством, це звільняє їх від кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків у особливо великому розмірі (частина 3 статті 212 Кримінального кодексу України).

Читайте також: Мінфін пропонує повністю контролювати транспортування спирту

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся