ru ua

"Укрнафта" заявила про скасування призначених на 11 вересня зборів акціонерів

"Укрнафта" заявила про скасування призначених на 11 вересня зборів акціонерів

ПАТ "Укрнафта" заявило про скасування призначених на 11 вересня 2014 р. позачергових загальних зборів акціонерів. Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Укрнафти".

"Позачергові загальні збори акціонерів ПАТ "УКРНАФТА", скликані на 11.09.2014 року, з організаційних причин не відбудеться", - наголошується у повідомленні.

Водночас, як повідомляє "Укрнафта", Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" скликає позачергові загальні збори акціонерів ПАТ "Укрнафта" на 10 жовтня 2014 р.

Нагадаємо, 23 липня 2014 р. голова Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Андрій Коболєв спрогнозував проведення зборів акціонерів ПАТ "Укрнафти" на початок вересня 2014 р.

17 липня 2014 р. прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення всім державним компаніям розпочати перерахування до державного бюджету України, в тому числі "Укрнафта" має перерахувати 1,3 млрд грн. Також було дано доручення скликати збори наглядової ради "Укрнафти". "Там є проблеми, пов'язані з наглядовою радою, тому що ми не можемо на сьогоднішній день знайти багато членів попередньої наглядової ради "Укрнафти". Тому, швидше за все, будуть збори, які будуть вибирати нових членів наглядової ради", - сказав тоді міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан.

"Укрнафта" є найбільшою компанією нафтогазовидобувної галузі України.

Володіє шістьма регіональними виробничими підрозділами (Охтирканафтогаз, Чернігівнафтогаз, Полтаванафтогаз, Долинанафтогаз, Надвірнанафтогаз, Бориславнафтогаз), трьома газопереробними заводами (Гнідинецький, Качанівський, Долинський), а також трьома буровими управліннями (Охтирське, Прилуцьке і Прикарпатське) і значним числом інших нафтосервісних підрозділів.

Компанія "Укрнафта" є також одним з лідерів роздрібного ринку нафтопродуктів в Україні. Мережа з 563 автозаправних станцій, що працюють під брендом "Укрнафта", охоплює майже всі регіони країни.

50%+1 акція компанії належить НАК "Нафтогаз України", 42% акцій контролює група "Приват" Ігоря Коломойського.