"Укрморрічфлот" планує відновити річкове сполучення між Черніговом і Києвом до Євро-2012

Субота 19 лютого 2011 16:15

Державна служба морського і річкового транспорту ("Укрморрічфлот") планує відновити річкове сполучення між Черніговом і Києвом до Євро-2012. Про це повідомляє інформаційний центр "Україна-2012".
Пасажирське судноплавство буде організовано по Десні. Цей маршрут, як планується, стане пріоритетним разом з водним сполученням зі столицею і Каневом (Черкаська обл.). Для перевезення туристів буде залучатися додатковий пасажирський флот як вітчизняних, так і іноземних перевізників.

Зараз йде перерахунок плавзасобів та вивчаються їх технічні характеристик. Вже відомо, що внутрішніми водними шляхами уболівальників Євро-2012 пощастить судно "Кримська стріла", яке знаходиться на балансі Ялтинського порту.

До літа 2012 р. планується відновити роботу пасажирських причалів у Херсоні, Запоріжжі, Дніпропетровську, Кременчуці, Черкасах, Каневі та Києві (Дніпро або його притоки).

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся