ru ua

"Укргазвидобування" завершила будівництво установки компримування газу на Любешівському родовищі за 45 млн грн.

ДК "Укргазвидобування" завершила будівництво установки компримування газу на Любешівському газовому родовищі у Львівській області, повідомляє прес-служба компанії. Передбачається, що введення в експлуатацію нової установки дозволить компенсувати природне падіння видобутку газу на Любешівському, Бережницькому, Східно-Любешівському родовищах та збільшити видобуток з 30 до 190 тис. куб. м газу на добу.

Установка складається з двох високоефективних компресорів AJAX виробництва Cooper Compression (США). Компресори характеризуються низьким рівнем викидів. Розрахунковий термін роботи установки складає 20 років. Вартість проекту - 45 млн грн.

"В поточному році компанія планує ввести в роботу три нові компресорні станції у Львівській області. За нашими розрахунками, це дозволить стабілізувати видобуток газу в Західній Україні щонайменше на 10 наступних років", - відзначив директор ДК "Укргазвидобування" Юрій Борисов.

Любешівське, Бережницьке та Східно-Любешівське родовища розташовані на території Стрийського району Львівської області. Розробку родовищ проводить газопромислове управління "Львівгазвидобування". Загальні запаси трьох родовищ складають 1,5 млрд куб. м газу.