"Укренерго" знову застосувало віялові відключення електрики

"Укренерго" знову застосувало віялові відключення електрики
Джерело фото:pg21.ru
ДП "НЕК "Укренерго" сьогодні, 2 грудня 2014 р. о 7:39 застосувало графіки аварійних відключень електрики.

ДП "НЕК "Укренерго" сьогодні, 2 грудня 2014 р. о 7:39 застосувало графіки аварійних відключень електрики. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

У повідомленні зазначається, що графіки аварійних відключень застосовані у зв'язку з необхідністю забезпечити надійну роботу об'єднаної енергосистеми України в умовах дисбалансу між виробництвом і споживанням електроенергії (потужності), для запобігання порушення гранично-допустимих режимів роботи гідроелектростанцій та водосховищ України.

"Як повідомлялося раніше, дисбаланс утворився в результаті аварійного ремонту енергоблоку №3 на Запорізькій АЕС, 19-ти енергогенеруючих одиниць на теплових електростанціях, а також низькі запаси вугілля на складах теплоелектростанцій, недостатність гідроресурсів, збільшення споживання через зниження в Україні температури зовнішнього повітря. Крім того, причиною радикальних заходів стало невиконання встановлених лімітів споживання енергопостачальними компаніями", - додали в прес-службі.

Зазначимо, що редакція РБК-Україна в рамках аварійних відключень електрики також залишилася без світла.

Нагадаємо, НЕК "Укренерго" 1 грудня відновило в Києві графіки аварійних відключень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся