Укрексімбанк підписав угоду про співпрацю з держбанком Португалії

Четвер 02 лютого 2012 12:09

ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України" підписав рамкову угоду з португальським Caixa Geral de Depósitos. Про це повідомляє прес-служба "Укрексімбанку".

Метою угоди є сприяння співпраці між Португалією і Україною в економічній та фінансовій сферах і поглибленого вивчення потенціалу ринків двох країн.

"У рамках підписаної угоди прийнято рішення про співпрацю по транзакціях, які сприяють міжнародної торгівлі між Португалією і Україною, - зазначила член правління "Укрексімбанку" Вікторія Руда. - Зокрема, за проектами у сфері документарного бізнесу, середньо- і довгострокового фінансування, залучення прямих інвестицій, співфінансування "Укрексімбанком" і Caixa Geral de Depósitos спільних підприємств, створених португальськими та українськими компаніями. Також документом передбачається розширення напрямків розвитку співробітництва в сфері грошового ринку і форексних операцій на міжбанківському ринку".

Нагадаємо, чистий прибуток "Укрексімбанку" в 2011 р. зросла на 71% - до 88,1 млн грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся