"Укразалізниця" зафіксувала 5 млрд грн збитків від пасажироперевезень за 8 місяців

За 8 місяців 2014 р. збитки "Укрзалізниці" від пасажирських перевезень у дальньому та приміському сполученнях склали близько 5,3 млрд грн.

За 8 місяців 2014 р. збитки "Укрзалізниці" від пасажирських перевезень у дальньому та приміському сполученнях склали близько 5,3 млрд грн. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укрзалізниці".

"Зокрема, в поточному році прибуток від пасажирських перевезень склав 3,1 млрд грн., при цьому витрати на організацію пасажирських перевезень склали 8,5 млрд грн. Таким чином, збитки від пасажирських перевезень становлять близько 5,3 млрд грн.В тому числі, збитки від пасажирських перевезень у дальньому сполученні - 2,9 млрд грн., у приміському сполученні - 2,4 млрд грн.", - йдеться в повідомленні.

При цьому за аналогічний період 2013 р. збитки УЗ становили 3,8 млрд грн.

"Укрзалізниця" відзначає, що недоотримує кошти за перевезення пільгових категорій населення. Так, за 8 місяців 2014 р. залізницями в дальньому та приміському сполученні перевезено пільгових категорій громадян на суму 388,6 млн. грн., а компенсовано лише 107,6 млн грн., або 28%. За аналогічний період 2013 р. залізницями було перевезено пільгових категорій громадян на суму 416,9 млн грн., а компенсовано 125,1 млн грн., або 30%.

Нагадаємо, за 8 місяців, за даними Державної статистичної служби, пасажироперевезення в Україні скоротилися на 4,7%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся