ru ua

"Удар" отримає мінімум 80 місць в Київраді, - Геращенко

Партія "Удар" отримає не менше 80 депутатських місць у новому складі Київської міської ради. Про це на брифінгу заявила депутат фракції "Удар" Ірина Геращенко.

Партія "Удар" отримає не менше 80 депутатських місць у новому складі Київської міської ради. Про це на брифінгу заявила депутат фракції "Удар" Ірина Геращенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Наш штаб проводить паралельний підрахунок голосів, у тому числі на київських виборах. Ми підрахували результати на 93% дільниць. Результати підрахунків показують, що з показником 41% партія "Удар" перемагає на виборах в Київраду. Від партії "Удар" 32 депутати проходять в новий Київраду за списками. А також 48 наших депутатів перемогли на мажоритарних округах. Тобто не менше 80 депутатів "Удару" отримають місця в новій Київраді", - заявила вона.

"На низці округів такі кандидати, як Кравченко, Непоп, Головатенко, Шлапак використовували символіку "Удару" і "Солідарності", говорили про те, що вони за Порошенка і Кличко, але вони не мають ніякого відношення до наших партій. Тому ми підготували звернення в Генеральну прокуратуру і органи МВС, суди, щоб ці кандидати були притягнуті до відповідальності за недобросовісну агітацію", - повідомила нардеп.

Вона також зазначила, що юристи зафіксували грубі порушення на низці округів в Києві.

"На 58-му виборчому окрузі намагається пролізти в Київраду пан Пузанов зі старої команди Черновецького. На окрузі 8 також зафіксовані порушення при підрахунку голосів. Тому ми підготували звернення до прокурора Дарницького району, щоб були встановлені всі порушення і всі, хто здійснював їх, були притягнуті до відповідальності", - підкреслила Геращенко.

Нагадаємо, Київська міська рада за підсумками обробки результатів голосування на 855 з 1082 ділянок бар'єр 3% долають партія "Удар" Віталія Кличка, Радикальна партія Олега Ляшка, об'єднання "Самопоміч" мера Львова Андрія Садового, партія "Свобода", партія "Батьківщина", партія "Громадянська позиція" Анатолія Гриценко, партія "Нове життя" Лесі Оробець та партія "Єдність" Олександра Омельченка. Про це свідчать дані, опубліковані на сайті Київського міськвиборчкому.

"Удар" набирає 39,51%, РПУ - 9,06%, партія "Об'єднання "Самопоміч" - 6,76%, "Свобода" - 6,46%, "Батьківщина" - 4,10%,"Громадянська позиція" - 3,56%, "Нове життя" - 3,31%, "Єдність" - 3,21%.