"Удар" ініціює створення ради Київської громади для вирішення проблем життєдіяльності міста

Партія "Удар" ініціює створення ради Київської громади для вирішення проблем життєдіяльності міста та звертається до опозиційних політичних силам і громадським організаціям делегувати до неї своїх представників. Про це заявив на прес-конференції лідер "Удару" Віталій Кличко, передає прес-служба партії.

"Влада зневажає киян і позбавляє їх права вибору, права на місцеве самоврядування. Після 2 червня ми вважаємо Київраду нелегітимною. Але столиця повинна жити повноцінним життям, з комфортом для її жителів. Саме тому ми ініціюємо створення органу з представників опозиції та громадськості Києва, які будуть займатися вирішенням проблем життєдіяльності міста", - зазначив Кличко.

Також він зазначив, що "цей орган буде формулювати питання і приймати рішення, забезпечення виконання яких вимагають від Київської міської держадміністрації. Якщо влада нехтує законами, позбавляють людей їх громадянських прав, вони повинні брати ініціативу і відстоювати ці права - у першу чергу право на народовладдя. Іншого шляху бути не може. Ми не будемо чекати до 2015 р., поки Київ розірвуть на шматки".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся