ua en ru

"Свобода" заявляє про створення агітаційних груп для поїздок на схід України

"Свобода" створює агітаційні групи для поїздок у центр та на схід України.

"Свобода" створює агітаційні групи для поїздок у центр та на схід України. Про це він заявив сьогодні під час Народного віче на Майдані Незалежності у Києві, повідомляє прес-служба "Свободи".

"Нашою боротьбою в Києві та в різних регіонах ми зуміли внести дисбаланс у нібито міцну і нібито сильну машину, якою вважала себе Партія регіонів... Боротьба має бути системною та масштабною. Маємо розпочати похід на схід. Сьогодні майже всі народні депутати від "Свободи" роз'їхалися по областям центру та сходу України. Від хати до хати, від села до села, від району до району маємо йти на схід. Наше завдання сьогодні, як казав Степан Бандера, - дійти до кожного українця", - заявив Тягнибок.

Набір таких груп уже розпочався в Жовтневому палаці.

На початку свого виступу Тягнибок повідомив, що нині литовці святкують День відновлення державности. Він зауважив, що сьогодні литовці приймають поранених українців у своїх лікарнях, підтримують українців у їхньому протесті. Лідер ВО "Свобода" закликав Майдан привітати литовців із їхнім національним святом і подякувати за підтримку.

Крім того, Тягнибок наголосив на необхідності пікетувати парламент у вівторок. Відповідно, лідер "Свободи" закликав людей 18 лютого о 8-й ранку сформувати колони та вирушити на пікетування Верховної Ради.

"Найважливіша наша вимога - повне перезавантаження влади. Необхідні дострокові вибори Президента та парламенту. Мають бути не лише нові таблички на кабінетах та нові обличчя у владних кріслах - необхідно змінити систему взаємостосунків влади і народу. Вона має бути прозорою. В Україні мають бути три дійсно незалежних та дієвих гілки влади. Зокрема, досить важливо, аби ми мали судову гілку владу, яку би контролював народ, а не Президент і його свита. Народ повинен мати право обирати суддів, дільничних міліціянтів, землевпорядників. І не лише обирати, але й відкликати. Так само і Президента, і депутатів усіх рівнів. В Україні має бути повне народовладдя - це основний постулат, основна вимога Майдану", - заявив Тягнибок.