"ПСЖ під силу виграти Лігу чемпіонів", - Лоран Блан

НовиниСпорт    08.08.2013 - 18:03
Головний тренер "Парі Сен-Жермен" Лоран Блан заявив, що французький клуб володіє необхідним потенціалом для перемоги в Лізі чемпіонів.

Головний тренер "Парі Сен-Жермен" Лоран Блан заявив, що французький клуб володіє необхідним потенціалом для перемоги в Лізі чемпіонів.

В інтерв'ю Le Parisien наставник чемпіонів Франції зазначив, що в цьому сезоні Ліги 1 будь-яке інше місце, крім першого, буде вважатися для клубу провалом.

"Мої особисті завдання не будуть виконані успішно, якщо ми раптом займемо друге місце. Цілі клубу зрозумілі: намагатися виступати якомога успішніше у всіх турнірах, в яких ПСЖ візьме участь, - цитує Блана Eurosport. - А ,взагалі поняття успіху досить відносне. Судіть самі: припустимо, ми займемо в чемпіонаті друге місце, але зате отримаємо перемогу в Лізі чемпіонів. Чи вважатиметься сезон успішним? Як мінімум, він зажадає ретельного аналізу".

Французького фахівця перепитали, чи тримає він у думках можливий успіх у розіграші Ліги чемпіонів, на що він, не мудруючи лукаво, відповів:

"Так, ми цілком можемо здобути перемогу. Приміром, як "Челсі" у рік свого успіху, коли цього мало хто очікував.

Взагалі, все буде залежати від жеребкування і від того, в якій формі гравці підійдуть до турніру. Я б сказав, у нас є потенціал для перемоги в Лізі чемпіонів".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Челси
On Top