"Об’єднані ліві і селяни" висунули кандидатів в нардепи та затвердили передвиборчу програму

Політична партія "Об'єднані ліві і селяни" 4 серпня 2012 р. провела в Києві VIII з'їзд партії, в ході якого були затверджені кандидати в народні депутати від партії та передвиборна програма партії.

Політична партія "Об'єднані ліві і селяни" 4 серпня 2012 р. провела в Києві VIII з'їзд партії, в ході якого були затверджені кандидати в народні депутати від партії та передвиборна програма партії. Про це повідомляє прес-служба партії.

Участь у роботі партійного форуму взяли більше 200 делегатів з усіх регіонів України. У своїй доповіді голова партії Станіслав Ніколаєнко зауважив, що процес об'єднання лівих і лівоцентристських сил триває. Тому партія, враховуючи організаційну готовність і вимогу Закону про вибори щодо внесення грошової застави у більше ніж 2,2 млн грн, вирішила обмежитись висуванням кандидатів в одномандатних виборчих округах.

Серед кандидатів від партії: Йосип Вінський, Іван Чиж, Генадій Задирко, підприємці Василь Хотлубей та Дмитро Мухтаров, Микола Ратушний, освітяни Олексій Сидоренко і Роман Півторак та інші.

Сам Ніколаєнко балотуватиметься в 185 окрузі в Херсонській області, де він тричі обирався народним депутатом України.

"Об'єднані ліві і селяни" розраховують за підсумками виборів сформувати партійну групу в парламентів з семи-десяти осіб.

"Об'єднані ліві і селяни" також затвердили передвиборну програму партії "За Україну без олігархів і жебраків!". Основними завданнями партія бачить прийняття Закону про фінансово-промислові групи і відсторонення олігархів від влади. Також головним є ухвалення антиофшорного закону. Серед пріоритетів - програма відродження українського села, запровадження виборності суддів та позбавлення їх недоторканості, прийняття нового закону про оплату праці, який передбачає збільшення долі оплати праці в собівартості до 35% (нині 8%), відміна пенсійного закону і прийняття єдиного пенсійного закону.

Делегати з'їзду розглянули низку організаційних питань. Був оновлений склад Політичної ради, Політвиконкому та Центральної ревізійної комісії партії.

Відзначимо, сьогодні також відбуваються з'їзди Української платформи "Собор" та об'єднання "Рідна Вітчизна".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся