"Нафтогаз" має намір залучити у "Газпромбанку" кредит на 2 млрд дол. (доповнення)

НовиниЕкономіка    29.03.2012 - 14:03

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" обрала ВАТ "Газпромбанк" для відкриття кредитної лінії на 2 млрд дол. Про це повідомляє портал держзакупівель.

Кредит залучається терміном на 7 років, вартість обслуговування кредиту становитиме 1 млрд 539 млн 501 тис. 010,5 дол. (у тому числі у 2012 р. - 182 млн 131 тис. 147,54 дол.).

Зокрема, в обгрунтуванні застосування процедури закупівлі зазначається, що "Нафтогаз" вирішив залучити кошти в "Газпромбанку" у зв'язку з виникненням термінової потреби у накопиченні фінансових ресурсів для виконання зобов'язань перед "Газпромом" за імпортований природний газ, а саме: "нагальної потреби у здійсненні закупівлі у зв'язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, які унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення процедур конкурсних торгів, зокрема пов'язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам".

"Газпромбанк" є асоційованою компанією групи "Газпром".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top