"Нафтогаз": Обсяги транзиту російського газу через Україну до Європи скоротилися вдвічі – до 200 млн куб. м. на добу

НовиниЕкономіка    30.03.2012 - 12:54

"Нафтогаз" заявляє про скорочення обсягів транзиту російського газу через територію України до Європи в 2 рази. Про це журналістам повідомив заступник голови правління національної акціонерної компанії Вадим Чупрун, передає радіо "Свобода".

"Минулої доби недопостачання зі сходу щодо планових показників становило 180 мільйонів кубометрів, цієї доби - 200 мільйонів кубометрів", - зазначив він.

Водночас він додав, що плановий обсяг транзиту російського природного газу через територію України у напрямі Європи становить близько 400 млн куб. м. на добу.

Чупрун пов'язав таке різке скорочення транзиту російського газу через Україну з низьким споживанням палива в Європі. "Напевно, це пов'язано з тим, що Європі не потрібні такі обсяги", - додав представник "Нафтогазу".

Нагадаємо, вчора, 29 березня, в Центральному диспетчерському управлінні паливно-енергетичного комплексу РФ повідомили, що транзит газу в Західну Європу територією України з початку березня (ужгородським коридором) знизився на 47% - до 3,6 млрд куб. м.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top