"Нафтогаз" та ENI S.р.A. підписали угоду про співробітництво у дослідженні надр на суходолі та глибоководній частині Чорного моря

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" та італійська компанія ENI S.р.A. 28 липня 2011 р. підписали угоду про співробітництво з метою дослідження геологічних властивостей надр України на суходолі та глибоководній частині Чорного моря. Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу". 
Угода передбачає можливість участі ENI S.р.A. у розвідці, комерційній розробці, дослідницько-промисловому та промисловому видобутку вуглеводнів на розвіданих територіях.
Нагадаємо, ENI S.р.A. є одним із лідерів світової енергетики та працює у сферах пошуку, видобутку, транспортування, переробки і продажу газу та нафти. Компанія має значний досвід у облаштуванні нафтових родовищ, будівництві інженерних споруд та розробці технічних рішень для видобутку вуглеводнів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся