"Кримський титан" і ФДМУ продовжили оренду двох титанових ГЗК до 2014 р

П'ятниця 03 лютого 2012 14:09

Приватне акціонерне товариство "Кримський титан" і Фонд державного майна України (ФДМУ) продовжили договір оренди Іршанського гірничо-збагачувального комбінату (Житомирська область) і Вільногірського гірничо-металургійного комплексу (Дніпропетровська область) до 2014 р. Про це йдеться в угодах "Кримського титану" і ФДМУ, підписаних сторонами 24 січня 2012 р. за підсумками судових розглядів, повідомляє прес-служба "Кримського титану".

Сторони домовилися про продовження терміну оренди Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК ще на п'ять років, а відлік цього терміну починається з моменту закінчення в 2009 р. дії попередньої оренди. Таким чином, "Кримський титан" є орендарем Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК до вересня 2014 р.

Згідно з досягнутими домовленостями, компанія погасить заборгованість за оренду Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК у розмірі 151,4 млн грн.

За весь період оренди з 2004 по 2011 рр. "Кримський титан" інвестував у розвиток Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК більше 500 млн грін, у тому числі понад 150 млн грн в 2009-2011 рр., повідомляє прес-служба компанії. Інвестиційні кошти були направлені на закупівлю нових гірничодобувних машин, оновлення збагачувального, монтажного й енергетичного устаткування.

Заборгованість за оренду Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК виникла у зв'язку з тим, що в 2009 р. ФДМУ після закінчення терміну дії договорів оренди не пролонгував їх на п'ятирічний термін, як це було передбачено чинними на той момент договорами. У період судового розгляду на майно Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК був накладений арешт. У зв'язку з цим "Кримський титан" призупинив внесення орендної плати.

"Кримський титан" - найбільший у Центральній та Східній Європі виробник двоокису титану. Підприємство входить у групу компаній Дмитра Фірташа Group DF. Group DF належать 50% мінус 1 акція підприємства. 50% плюс 1 акція належить державній акціонерній компанії "Титан".

У 2011 р. "Кримський титан" збільшив випуск двоокису титану на 2,2% порівняно з 2010 р., досягнувши рекордного обсягу 108 тисяч тонн. У жовтні 2011 р. голова ради директорів групи компаній Group DF Дмитро Фірташ заявив, що планує вдвічі збільшити потужність "Кримського титану" до 2015 р. і інвестувати в підприємство близько 250 млн дол.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся