"Крузейро" достроково оформив чемпіонство у Бразилії

"Крузейро" з Белу-Орізонті, перемігши в матчі 34-го туру "Віторію", достроково став чемпіоном Бразилії.

Зустріч бразильської серії А, що відбулася у середу в Салвадоре, завершилася з рахунком 3:1 на користь гостей. У складі переможців м'ячі забили Вілліан (37-я хвилина), Жуліо Баптіста (71) і Рікардо Голарт (81). Автором єдиного гола у господарів на 51-й хвилині став Диней.

Таким чином, "Крузейро" набрав 74 очки в турнірній таблиці та за чотири тури до кінця сезону став недосяжним для суперників. Найближчий конкурент чемпіона "Атлетіко Паранаенсе" має в активі 58 очок.

"Крузейро" в третій раз став чемпіоном Бразилії. Попередні перемоги були здобуті в 1966 і 2003 роках.