"Стирол" обіцяє додаткову компенсацію постраждалим під час аварії в Горлівці

НовиниСуспільство    07.08.2013 - 15:18

Засновник і глава наглядової ради Group DF Дмитро Фірташ висловив глибокі співчуття сім'ям загиблих і постраждалих в результаті аварії на "Концерні Стирол" у Горлівці. Про це йдеться в прес-релізі OSTCHEM.

"Ми вже розробляємо плани з компенсацій, які наше підприємство виплатить постраждалим та їх сім'ям на додаток до державних виплат. Надавши гідну компенсацію, ми хоча б таким чином допоможемо людям, які опинилися разом з нами в цій трагічній ситуації", - заявив Фірташ.

"Стирол" виділить 5 млн грн в якості допомоги сім'ям п'яти співробітників підприємства, загиблим під час аварії. Компенсація буде перерахована протягом одного тижня. Підприємство також візьме на себе виплату всіх пов'язаних з цією компенсацією податків.

Крім цього, "Стирол" у повному обсязі оплатить лікування і реабілітацію всіх постраждалих співробітників, а також надасть їм матеріальну допомогу. Розмір цієї допомоги буде визначати спеціально створена на підприємстві комісія, яка враховуватиме як медичні показання, так і соціальне становище співробітників. Підприємство також виділить кошти на оплату навчання дітей постраждалих працівників у професійних та вищих навчальних закладах.

Фірташ також зазначив, що досягнутий істотний прогрес у розслідуванні причин аварії, але утримався від оголошення подробиць до того, як стануть відомі результати роботи офіційної комісії. На даний момент керівництво "Стиролу" щільно співпрацює з правоохоронними органами над розслідуванням аварії та надає їм всю необхідну інформацію.

Нагадаємо, на підприємстві "Концерн Стірол" в Горлівці стався викид аміаку.

Концерн "Стирол" - один з найбільших вітчизняних виробників хімічної продукції. Ostchem - керуюча компанія, яка координує стратегію шести підприємств азотної хімії, що належать Group DF Дмитра Фірташа, чотири з яких розташовані в Україні: концерн "Стирол", "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот", черкаський "Азот", "Рівнеазот". ПАТ "Концерн Стирол" (м. Горлівка, Донецької обл.) підконтрольний Group DF Дмитра Фірташа.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Group DF, Фірташ
On Top