ru ua

"Київтранспарксервіс" за три дні евакуював з вулиць Києва понад 300 автомобілів

Протягом трьох діб із автошляхів столиці чотири евакуатори КП "Київтранспарксервіс" евакуювали понад 300 автівок, що заважали прибиранню снігу та руху громадського транспорту. Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

За словами директора "Київтранспарксервіс" Андрія Дудка, автівки не вивозяться на штрафмайданчики, а переставляють поруч на місця, де вони не будуть заважати роботі комунальної техніки.

"Ми тісно співпрацюємо з ДАІ міста і дорожніми службами та направляємо евакуатори за їхніми заявками. При цьому наші співробітники не лише перепарковують машини, а й шукають їхніх власників. Так, наприклад, у понеділок з проспекту Володимира Маяковського евакуатором було прибрано 16 автомобілів, а ще 72 - забрали самі власники, яких наші співробітники знайшли та допомогли витягти авто", - зазначив Дудко.

За даними "Київтранспарксервіс", найбільша кількість автівок була на проспекті Перемоги (82), проспекті В. Маяковського (88), на вулиці Милославській та М. Цвєтаєвої (96).

Читайте також: Кабмін дозволив евакуювати машини в Києві для більш ефективної очистки доріг