"Київенерго" в березні відключить за борги "Межигір'я"

Середа 04 березня 2015 18:00
"Київенерго" в березні відключить за борги "Межигір'я"
Колишня резиденція Януковича "Межигір'я"

ПАТ "Київенерго" змушена в березні 2015 р. припинити електропостачання ТОВ "Танталіт", на чиєму балансі знаходиться резиденція "Межигір'я", через заборгованість за спожиту електроенергію у розмірі 7,4 млн грн. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Як зазначається, прем'єр-міністру Арсенію Яценюку направлено офіційний лист.

"Борги "Межигір'я" за електроенергію почали накопичуватися з лютого минулого року. Енергопостачальна компанія неодноразово зверталася до "Танталиту" з пропозиціями щодо врегулювання заборгованості шляхом реструктуризації. У той же час "Київенерго" направив офіційні звернення до органів державної влади з проханням про сприяння у вирішенні питання електропостачання комплексу. Поки ситуація залишається неврегульованою, тоді як борг щомісяця взимку зростає в середньому на 1,4 млн грн", - сказано в повідомленні.

"Тому ПАТ "Київенерго" змушена вжити термінових заходів і припинити у березні 2015 року безкоштовне електропостачання комплексу відпочинку "Пуща-Водиця" урочища "Межигір'я" до врегулювання договірних відносин", - підкреслили в компанії.

Нагадаємо, також "Київенерго" в березні відключить за борги Київоблрада і ЦВК.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся